KORZYŚCI

Korzyści z wdrożenia systemu Gemini

Wdrożenie oprogramowania Galactica Gemini daje realne korzyści związane z oszczędnością czasu na codziennych czynnościach, poprawą ściągalności opłat i komunikacji z rodzicami oraz opiekunami. Oprócz wielu drobnych zalet, w Galactica GEMINI główne obszary optymalizacji to:
 

  • Oszczędności czasu na rozliczanie płatności. Do systemu wpisywane są listy obecności dziecka w przedszkolu oraz listy obecności na zajęciach dodatkowych. Na podstawie tych informacji, system automatycznie generuje na początku miesiąca wartości opłaty z podziałem na każde dziecko. Zatem nie musimy tego robić ręcznie, a listy obecności mogą wprowadzać regularnie opiekunki w ciągu miesiąca. Mając gotowe wysokości opłat można od razu informować rodziców o jej wysokości. Rodzic może zapłacić gotówką (wtedy wpisując fragment nazwiska system pomaga nam szybko zaksięgować wpłatę i wydrukować potwierdzenie). Jeśli płatność dokonywana jest przelewem to mamy jeszcze mniej pracy, gdyż po zaimportowaniu przelewów, program sam je rozlicza i przypisuje poszczególnym przedszkolakom. Jeśli na jakimś koncie wystąpi nadpłata lub niedopłata, program uwzględni to przy generowaniu następnej płatności. Podsumowując, jeśli nauczysz rodziców, aby płacili przelewem, ilość pracy przy płatnościach ograniczy się do kontrolingu.
  • Poprawa ściągalności płatności od rodziców. Problem z rodzicami jest taki, że często gubią informację, ile mają zapłacić, więc my wysyłamy mu ją na e-mail lub SMS. Jeśli nie dokonają płatności na czas, program wyśle do nich e-mail i/lub SMS z przypomnieniem. Zawsze mogą też wejść do panelu rodziców i sprawdzić swoje płatności. W każdej chwili, na jedno kliknięcie, dostępny jest raport, który pokazuje stan zaległości i alarmuje problemy z płatnościami, zanim kwota zaległości niebezpiecznie wzrośnie.
  • Poprawa komunikacji z rodzicami. Jeśli organizujesz zebranie, system wyśle powiadomienia oraz przypomnienia dzień przed zebraniem. Jeśli chcesz wysłać komunikat do rodziców - tylko go wpisujesz, a system sam przygotowuje e-maila do odpowiednich osób z danej grupy. Za pomocą Gemini możesz także przygotować prostą ankietę i zankietować rodziców, uzyskując szybką opinię czy decyzję większościową w danej sprawie. Rodzic może mieć wgląd w uwagi na temat dziecka oraz publikowane przez opiekuna czy przedszkole komunikaty.
  • Wszystkie dane w jednym miejscu. Skończą się problemy z danymi kontaktowymi, danymi cioć, dziadków i opiekunek odbierających dzieci. Każda uwaga, ważny dokument, wydarzenie, powiadomienie może być wpisane do systemu. W systemie nie kasuje się danych, więc zawsze można wrócić do historii.
  • Koniec problemów z publikacją zdjęć. Jak opublikować zdjęcia na stronie? Nic prostszego. Podłączasz aparat do komputera, wybierasz zdjęcia z poziomu programu i dodajesz je do galerii. Oprogramowanie Gemini prześle zdjęcia na serwer, dokona stosownego zmniejszenia zdjęć do potrzeb Internetu, a Ty tylko ustawisz ich kolejność. Jeśli chcesz poświęcić więcej czasu, możesz otagować zdjęcia nazwiskami dzieci, dzięki czemu rodzic będzie mógł obejrzeć zdjęcia tylko ze swoją pociechą.
  • Optymalizacja w przygotowaniu posiłków. Każdy rodzic może zgłosić planowaną nieobecność swojego dziecka z wyprzedzeniem, dodatkowo opiekunka grupy może wprowadzić stan nieobecności bezpośrednio do systemu. Dzięki temu od razu gotowa jest informacja o ilości potrzebnych danego dnia posiłków. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy przygotowywać tylko tyle zestawów, ile jest danego dnia dzieci.


Galactica Gemini to system, który jest bardzo łatwo wdrożyć. Nie wymagane jest długotrwałe wprowadzanie danych, a główne funkcje dostępne są już po kilku ustawieniach. Oprogramowanie jest ciągle rozwijane i masz pewność, że otrzymujesz produkt, który zawsze będzie na czasie.

Zapoznaj się ze szczegółową funkcjonalnością systemu
Zobacz jak wdrażamy oprogramowanie.